DNI OTWARTE PWSZ W CHEŁMIE

8 kwietnia 2016 r. uczniowie II c T i III c T mieli okazję zapoznania się z ofertą edukacyjną PWSZ w Chełmie prezentowaną w ramach imprezy - Drzwi Otwarte. Potencjalni kandydaci na studia mieli możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu ze studentami różnych kierunków oraz wykładowcami, a także obejrzenia bazy naukowo-dydaktycznej. Uczniowie otrzymali specjalnie opracowane materiały informacyjne ze wszystkimi danymi potrzebnymi do podjęcia przemyślanej decyzji,  dotyczącej wyboru kierunku studiów.

Wizyta w murach PWSZ w Chełmie i zapoznanie się z ofertą edukacyjną pomoże uczniom naszej szkoły podjąć jak najlepszą decyzję dotyczącą dalszego kształcenia.

Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali: p. Anna Rydz i p. Robert Drumlak.

Opracowanie i zdjęcia: Iwona Zielińska