WYJAZD DO PWSZ W CHEŁMIE

3 grudnia uczniowie kl. 1d T wraz z opiekunami: p. Anną Wybraniec i p. Robertem Drumlakiem uczestniczyli w wycieczce programowej do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie. Podczas wyjazdu zapoznali się z procesem projektowania części, procesem projektowania technologii, procesem symulacji wykonania części, projektem generowania kodów oraz procesem wykonania części na maszynie. Następnie zwiedzili Centrum Studiów Inżynierskich w Depułtyczach Królewskich.

Serdecznie dziękujemy p. mgr inż. Andrzejowi Zyśko, p. mgr inż. Marcinowi Wieczorkowi oraz p. mgr inż. Ireneuszowi Usydusowi za poświęcony czas.

(Opracowanie: Justyna Głowniak, zdjęcia: Anna Wybraniec)