Turniej eliminacyjny w halowej piłce nożnej.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

We wtorek 01.12.2015r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku został rozegrany turniej eliminacyjny w halowej piłce nożnej w ramach rozgrywek PSZS - Licealiada. Udział w zawodach wzięły następujące reprezentacje: ZSO Urzędów - opiekun Marek Flisek, ZS Annopol - opiekun Stanisław Wojewoda, ZS Urzędów - opiekun Tomasz Mazurkiewicz i ZS Nr 3 Kraśnik - opiekun Sławomir Żaba.

Oto wyniki poszczególnych spotkań:

1. ZSO URZĘDÓW - ZS ANNOPOL        2 : 2   (0 : 1)

2. ZS NR3 KRAŚNIK - ZS URZĘDÓW     3 : 2   (2 : 2)

3. ZSO URZĘDÓW - ZS NR 3KRAŚNIK   0 : 8   (0 : 2)

4. ZS ANNOPOL - ZS URZĘDÓW           3 : 5   (3 : 2)

5. ZS ANNOPOL - ZS NR 3 KRAŚNIK     1 : 7   (0 : 3)

6. ZSO URZĘDÓW - ZS URZĘDÓW        4 : 11  (1 : 5)

Tabela końcowa:

MIEJSCE          SZKOŁA                     PUNKTY                     BRAMKI

I                ZS 3 KRAŚNIK                   9 : 0                          18 : 3

II                 ZS URZĘDÓW                   6 : 3                         18 : 10

III                 ZS ANNOPOL                   1 : 7                          6 : 14

IV               ZSO URZĘDÓW                 1 : 7                          6 : 21

Awans do dalszych rozgrywek wywalczyły reprezentacje ZS Nr 3 Kraśnik oraz ZS Urzędów.

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Kamil Ohirko, Krystian Gorczyca, Hubert Poleszak (zdobył 3 bramki), Dawid Kowalik (7 bramek), Marcin Szpyra, Dominik Maślanka (1 bramka), Albert Szczuka (3 bramki), Dawid Wnuk (1 bramka), Jakub Drozda (1 bramka), Dawid Lamorski (2 bramki).

Serdeczne podziękowania dla sędziego głównego zawodów - Piotra Kwietniewskiego - absolwenta naszej szkoły oraz naszych uczennic, które pracowały przy stoliku sędziowskim - Dominiki Kaczanowskiej, Olgi Jabłońskiej i Justyny Grot a także dla Magdy Bielińskiej za relację foto i Damiana Grzymka za przygotowanie hali do zawodów.

Opracowanie: Sławomir Żaba