Licealiada rozpoczęta ....

Rozpoczęliśmy sportowy rok szkolny 2015/2016 co wiąże się z rywalizacją w ramach Mistrzostw Powiatu w różnorodnych dyscyplinach sportu. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Kraśniku opracował kalendarz Licealiady na rok bieżący.

We wrześniu zaplanowane są się zawody w dwóch dyscyplinach: sztafetowe biegi przełajowe i liga lekkoatletyczna.

Zespół Szkół nr 3 krótko mówiąc „TRÓJKA” w dniu 25.09.2015r brała udział w zawodach sportowych tzw. lidze lekkoatletycznej na obiektach MOSIR Kraśnik. Pogoda była fatalna, padał ciągle deszcz, bieżnia była w kałużach lecz młodzieży takie warunki atmosferyczne nie przeszkodziły w rywalizacji sportowej. W skład ligi lekkoatletycznej wchodzą następujące konkurencje: 100, 400, 800 metrów, 4x100 (sztafeta), skok w dal i pchnięcie kula.

Trójkę reprezentowały następujące dziewczęta: 100m - Zmorczyńska Kinga, Paulina Nastarowicz, 400m – Tokarska Paulina, Jastrzębska Judyta, 800m – Opoka Iza, Bańka Weronika, sztafeta – Kinga Zmorczyńska, Paulina Nastarowicz, Mikołajewicz Marlena i Mazur Klaudia, skok w dal Balawender Weronika, Cieślik Katarzyna, Krzysztoń Karolina, pchnięcie kulą – Aleksandra Wólczyńska, Porębska Sylwia, Sokół Magda. Dziewczęta bardzo dobrze się zaprezentowały uzyskując w klasyfikacji ogólnej II miejsce awansując na zawody rejonowe, które odbędą się 01.10.2015r w Biłgoraju.

Bardzo dziękuję wszystkim uczennicom za przybycie na zawody jednocześnie gratulując im wysokich sportowych wyników.