Dni Otwarte Państwowej Inspekcji Pracy w Lublinie

Tradycyjnie, bo trzeci rok z kolei, w Zespole Szkól nr 3 w Kraśniku odbyły się Dni Otwarte Państwowej Inspekcji Pracy w Lublinie. Dnia 12.03.2015 r. w godz. 10.30 - 12.30 inspektor PIP w Lublinie Pani Marzena Skorek poprowadziła szkolenie na temat "Zanim podejmiesz pierwszą pracę".

Prezentacja, nagrody i słodycze zafundowane przez PIP wzbogaciły szkolenie i uczyniły go atrakcyjnym. Na koniec szkolenia odbył się konkurs w tematyce ważnej na rynku pracy. Pierwsze trzy miejsca zwycięzców były nagrodzone.

Dziękujemy PIP Lublin za ciekawy wykład, nagrody i cykliczną współpracę w kształtowaniu postaw przyszłych pokoleń wchodzących na rynek pracy.

Opracowanie: Bernarda Jarzyna, zdjęcia: Paweł Bieleń - Krasnik24.pl