DZIEŃ OTWARTY POLITECHNIKI LUBELSKIEJ

26 lutego 2015 gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Politechniki Lubelskiej: dziekana Wydziału Elektrotechniki i Informatyki dra inż. Pawła Mazurka, dziekana Wydziału Inżynierii Środowiska dr inż. Anetę Czechowską-Kosacką, dra inż. Marka Grabiasa z Wydziału Budownictwa i Architektury oraz dra inż. Konrada kowalika i dr inż. Annę Rudawską z Wydziału Mechanicznego.

Po uroczystym otwarciu spotkania zebrani obejrzeli prezentację uczelni oraz film, przedstawiający życie politechniki. Następnie zaprezentowano stoiska wydziałowe, dzięki którym uczniowie mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni oraz zasadami rekrutacji.

Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczniów szkół naszego powiatu.

(Opracowanie: Justyna Głowniak, zdjęcia: Paweł Bieleń)