Uczń klasy IVC Technikum Mechanicznego Bartłomiej Sobótek zdobywcą Certyfikatu VCC

Zdobycie pierwszego Certyfikatu Fundacji VCC przez ucznia klasy IVC Technikum Mechanicznego Bartłomieja Sobótka

Z przyjemnością pragniemy poinformować iż uczeń Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku i zarazem laureat VIII edycji międzyszkolego konkursu zawodowego ,,Rok przed dyplomem" - Bartłomiej  Sobótek, który otrzymał voucher na egzamin certyfikujący VCC dnia 3 grudnia 2014 roku podszedł do egzaminu z modułu ,,Inżynieria projektowania kompuerowego CAD 2D i 3D". Zarowno w części teoretycznej i praktycznej uzyskał pozytywne wyniki pozwalające na wydanie certyfikatu VCC wraz z suplelentem.

Serdecznie gratulujemy laureatowi zdania egzaminu i uzyskania certyfikatu.

Opracował: Krzysztof Czubiński