Szymon Rząd w okręgowym etapie konkursu przedmiotowego z języka angielskiego dla gimnazjów

Uczeń II klasy Gimnazjum Sportowego przy Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku Szymon Rząd zakwalifikował się do etapu okręgowego konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w roku szkolnym 2014/2015.

W eliminacjach szkolnych Szymon pokonał wszystkich kolegów i koleżanki z naszego gimnazjum i jako jedyny zakwalifikował się do etapu okręgowego, który odbył się 9 grudnia 2014 r. w Gimnazjum nr 2 im. Szarych Szeregów w Kraśniku.

Gratulujemy i czekamy na wyniki!

Opiekunem jest p. Eulalia Niedzielska-Klimek