WYJAZD DO DĘBLINA

Dnia 6.06.2014 kl. Ia T, IIa T i IIIa T wraz z opiekunami płk. A. Podhorodeckim, A. Dudkiewicz, M. Kwiatkowską, A. Wybraniec, P. Jaroszem, K. Ślusarzem odbyły programową wycieczkę do Wyższej Szkoły Orląt w Dęblinie.

Uczniowie mieli okazję obejrzeć z bliska wiele interesujących miejsc. Zapoznać się z obsługą symulatorów, przyjrzeć się, jak wygląda szkolenie obsługi naziemnej. Nie zabrakło także dodatkowych atrakcji, takich jak min. praktyczna próba katapultowania się, ćwiczenia na huśtawce, czy skok na spadochronie... Na zakończenie uczniowie podziwiali muzealne eksponaty, ale nie za szklaną gablotą :-), chodzi oczywiście przede wszystkim o samoloty, wśród których znajduje się samolot prezydencki. Chociaż pogoda nie dopisała, humory wprost przeciwnie :-)

Opracowanie: Anna Dudkiewicz, zdjęcia: Anna Wybraniec, Krzysztof Ślusarz