Podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Naszą Szkołą a Policją

W dniu 5 czerwca 2014r. w Komendzie Powiatowej Policji w Kraśniku miało miejsce podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Naszą Szkołą a Policją. Aktu podpisania porozumienia dokonali Komendant Powiatowy Policji - podinspektor Kazimierz Kula oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 - mgr inż. Andrzej Ciupak. Popisane porozumienie jest przygotowaniem się szkoły do wdrożenia innowacji pedagogicznej w III Liceum Ogólnokształcącym „Przygotowanie do pracy w służbach mundurowych”.

W najbliższych dniach porozumienie podobnej treści  zostanie podpisane pomiędzy dyrektorem Zespołu Szkół nr 3 a komendantem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku.