Walentynki ;)

„ŻYCIE ZNA TYLKO JEDEN CUD – MIŁOŚĆ”.

Bolesław Szczęsny Herbaczewski

O miłości mówi się i pisze się wciąż…. Dobrą okazją do wyrażania uczuć są także WALENTYNKI. To „Święto Zakochanych” szczególnie bliskie stało się młodzieży.

Liściki, SMS – y, kartki z serduszkami i amorkami, słodycze oraz kwiaty ofiarowywali sobie uczniowie naszej szkoły 14-ego lutego. Walentynkowi listonosze z SU obdarowywali pozdrowieniami sympatie z różnych klas. Były wzruszenia, rumieńce na twarzach, płomyki w oczach, westchnienia i dużo, dużo radości. Miłość na dobre zagościła w sercach uczniów, a także nauczycieli.

To rzeczywiście zdarzył się „CUD”.

opracowanie i zdjęcia: Joanna Ambrożkiewicz