HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 2013/2014 W ZS NR 3 W KRAŚNIKU

Zakończyły się rozgrywki "Halowej Ligi Piłki Nożnej 2013/2014" w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku. W zawodach wzięło udział 12 drużyn, w skład których weszli uczniowie 20 klas naszej szkoły - 116 zawodników. Rozegrano 39 meczów, w których strzelono 223 bramki, co daje średnią 5,72 bramki na mecz.

Królem strzelców turnieju został Dawid Kowalik z kl. IcZ, który zdobył 22 bramki, najlepszym bramkarzem - Mateusz Pietras z kl. IIIaT, najlepszy piłkarz to Hubert Poleszak z kl. IeLO a na miano najmłodszego talentu w pełni zasłużył Karol Gołębiowski z kl. IIaG.

Najlepszym zespołem turnieju okazała się drużyna klas IIIeLO + IeLO w składzie: Marcin Drąg, Paweł Puzio, Kamil Kwiatkowski, Damian Walczak, Samuel Wilk, Paweł Wereski, Maksymilian Mikołajczak - kl. IIIeLO oraz Hubert Poleszak i Tomasz Boczek -kl. IeLO, która w meczu finałowym pokonała reprezentację klasy IIeLO (wynik: 4 : 1).

W meczu o III miejsce drużyna klas IcZ+IbLO+IIIaT pokonała zespół klas IaT+IIcLO (wynik: 9 : 0), natomiast V miejsce wywalczył zespół składający się z uczniów klas IcLO+IcT+IeLO+IIcT+IIaG pokonując klasę IIiT ( wynik: 1 : 0).

Kolejne miejsca zajęły następujące zespoły:

VII m.- IIaG+IaG,

VIII m. - IIcLO+IIIcLO+IIbLO+IIaT+IcZ+IaT,

IX m.- IIIaT+IIbLO,

X m.- IdZ,

XI m.- IIcT,

XII m.- IIaT+IIcZ+IIIcZ.

Gratulacje dla zwycięskiej drużyny i indywidualnie wyróżnionych zawodników -dyplomy zostaną im wręczone podczas Mistrzostw Rejonu w halowej piłce nożnej, które odbędą się w naszej szkole w dn.19.02.2014r.

Podziękowania dla wszystkich uczestników ligi za sprawny przebieg, wysoki poziom rozgrywek i rywalizacje w duchu fair-play.

opracowanie i zdjęcia: sędzia i organizator ligi - Sławomir Żaba