Konkurs plastyczny „Zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia”.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

21 listopada 2013r w CKiP w Kraśniku odbyło się podsumowanie etapu powiatowego konkursu plastycznego „Zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia”.

Był to jeden z elementów kampanii społecznej „Rzuć Palenie Razem z Nami”. Zorganizowany został przez Starostwo Powiatowe, Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, CKiP oraz N ZOZ Ośrodek Terapii Uzależnień w Kraśniku.

Zdrowy styl życia, wolny od nałogów jest warunkiem skuteczności przeciwdziałania epidemii chorób odtytoniowych, a edukacja antytytoniowa jest tego podstawą.

W konkursie brali udział uczniowie z naszej szkoły.

Ernest Ochal z klasy 2aG zajął drugie miejsce wśród uczniów z powiatu kraśnickiego, na poziomie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, za plakat z autorskim tekstem.

Natomiast Anita Kapica kl. 2aG i Wiktoria Gorczyca kl. 1aG za swoje prace otrzymały wyróżnienia.

Gratulujemy!

opracowanie i zdjęcia: Joanna Biebiecka-Kurzyna