Stypendia Naukowe 2013

W środę 25 września 2013r w Zespole Szkół nr 1 odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce za ubiegły rok szkolny – 2012.

Ogółem nagrodzono 114 osób ze szkół powiatu kraśnickiego. Aby otrzymać stypendium naukowe uczeń musi spełnić kilka kryteriów. Jednym z nich jest bardzo wysoka średnia ocen, zaangażowanie społeczne (wolontariat) i wzorowe zachowanie. Z naszej szkoły zostały złożone trzy wnioski, które spełniły wymagania pod względem merytorycznym i formalnym. Zasłużonymi stypendystami w Zespole Szkół nr 3 są: Aleksandra Wólczyńska (śr ocen 5,22) Jakub Dytrych (śr 5,11) i Kamil Mikusek (śr 5,0).

Wszyscy byli uczniami III klasy Gimnazjum Sportowego a obecnie są uczniami klasy I Liceum Sportowego. Stypendia (nagrody pieniężne) wręczał Starosta Kraśnicki pan Andrzej Maj i Wicestarosta dr Jarosław Czerw. Wyróżnienia od Starosty otrzymali także rodzice uczniów za trud i poświęcenie włożone w wychowanie swoich pociech. Podziękowanie zostało skierowane do nauczycieli i wychowawców.Jedynym wyróżnionym wychowawcą z Zespołu Szkół nr 3 była nauczycielka wychowania fizycznego pani Wioletta Winnicka. Na zakończenie uroczystości wszyscy stypendyści wraz z władzami powiatu ustawili się do pamiątkowego zdjęcia.

Naszym „Najlepszym z Najlepszych” gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce w obecnym roku szkolnym.