OLIMPIADA ZDROWIA PCK

Anna Wybraniec

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Miło mi poinformować, że w dniu 28.03.2023r chętni uczniowie z Naszej Szkoły wzięli udział w Olimpiadzie Zdrowia PCK.  Głównym celem olimpiady jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie, nawyków zdrowego odżywiania i dbanie o środowisko naturalne. Konkurs jest przedsięwzięciem  kilkuetapowym i obejmuj
Etap szkolny organizowany przez Szkoły od 27-31 marca 2023r.
Etap rejonowy/strefowy organizowany przez Oddziały Rejonowe PCK 21 kwietnia 2023r.
Etap okręgowy organizowany przez Oddziały Okręgowe PCK 19 maja 2023r.
Finał ogólnopolski organizowany przez Biuro Zarządu Głównego PCK 16-18 czerwca 2023r.
Uczniowie konkurują z rówieśnikami z całej Polski o wartościowe nagrody, a jeden finalista ze szkoły średniej otrzyma indeks na wybraną uczelnię: Uniwersytetu Opolskiego lub Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Finalistą a zarazem z największą liczbą punktów został uczeń klasy 4iTg Mateusz Matuszkiewicz -  GRATULUJEMY i życzymy sukcesów na dalszych etapach Olimpiady. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu stanowisk- komputery z dostępem do internetu panu Damianowi Kudle.
Opracowała: Wioletta Winnicka