Konkurs „Pierwsze oznaki wiosny na terenie Powiatu Kraśnickiego” rozstrzygnięty

Anna Wybraniec

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dziś w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kraśniku odbyło się rozstrzygnięcie ekologicznego konkursu fotograficznego ogłoszonego z okazji pierwszego dnia wiosny. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Powiatu Kraśnickiego. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie uchwycić w obiektywie oraz opisać pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny.

Z naszej szkoły aż 16 uczniów wzięło udział w wiosennym  konkursie.

II miejsca  ex aequo zajęła Maja Kajdzik z klasy 2 eT oraz Krzysztof Kowalski z klasy 2 iT.

Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa i drobne upominki. Nagrody wszystkim uczestnikom konkursu wręczyli Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla oraz Wicestarosta Paweł Kudrel.

Opracowała: Agnieszka Biegaj