Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce

HOT-INFO

Anna Wybraniec
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Ostatni tydzień na parkietach sal gimnastycznych  stał pod znakiem koszykówki. W Zespole Szkół nr 2 "REJ" odbyły się kolejno: Mistrzostwa Powiatu w koszykówce dziewcząt  i chłopców. Pierwsze do rywalizacji stanęły zawodniczki z Górki, Reja i Trójki. Wszystkie spotkania to sinusoida emocji, walki i  wyników który zmieniał się co chwila. Ostatecznie nasza drużyna zajęła drugie miejsce ulegając drużynie ZS nr 2 tylko 3 punktami.

Drugi Turniej to rywalizacja chłopców (z tych samych szkół). Tu również nie brakowało emocji i wszystkie spotkania rozstrzygały się w ostatnich sekundach meczu. Jednak w tym dniu na zawodników "Trójki" nie było mocnych którzy zajęli pierwsze miejsce co dało im awans do półfinału Mistrzostw Województwa które odbędą się na hali  naszej szkole już w najbliższy piątek 24.03.2023.