MAMY STRZELNICĘ !

Anna Wybraniec

W poniedziałek odbyło się oficjalne otwarcie nowej strzelnicy multimedialnej w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku. Celem projektu, który zrealizowany został dzięki wsparciu Ministerstwa Obrony Narodowej, była adaptacja pomieszczenia w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku do utworzenia strzelnicy wirtualnej, wyposażenie pomieszczenia oraz zakup multimedialnego systemu szkolno-treningowego.
Wartość projektu to: 229 320,79 zł:
- dofinansowanie ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej: 183 456,63 zł,
- wkład własny powiatu kraśnickiego: 45 864,16 zł.
W wydarzeniu wziął udział m.in: Radna Sejmiku WL Anna Baluch, która reprezentowała Marszałka WL Jarosława Stawiarskiego, Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Przewodniczący Rady Powiatu w Kraśniku Jacek Dubiel, Członek Zarządu Powiatu w Kraśniku Marek Kołtun, asystentka Agnieszka Skrok, która reprezentowała Posła na Sejm RP Kazimierza Chomę oraz przedstawiciele wojska, służb mundurowych, dyrekcja i grono pedagogiczne szkoły.