Świąteczno-Noworoczne Spotkanie z Honorowymi Dawcami Krwi

Anna Wybraniec

W piątkowy wieczór odbyło się "Świąteczno-Noworoczne Spotkanie z Honorowymi Dawcami Krwi". Była to okazja do wręczenia odznaczeń i podziękowań. Osobom, które oddały powyżej 20 litrów krwi Minister Zdrowia nadał odznaki: Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu. Odznaki odebrało 6 krwiodawców:

1. Krzysztof Czubiński
  2. Krzysztof Nosek
  3. Wojciech Kowalski
  4. Piotr Rzetelski
  5. Grzegorz Staruch
  6. Grzegorz Szafran

Gratulujemy

Dziękujemy PCK Kraśnik za zaproszenie na piątkową uroczystość Było Nam niezmiernie miło usłyszeć dobre słowo o naszym klubie i o naszej działalności Dziękujemy to dla nas bardzo ważne i motywujące do dalszego działania.

Gratulujemy Krzysztofowi Czubińskiemu-   odebrania odznaki Zasłużony Honorowy Dawca Krwi za 2022 r.

Dziękujemy za udział w spotkaniu i wspieranie honorowego krwiodawstwa Staroście Kraśnickiemu Panu Andrzej Rolla .

Za pomoc w organizacji piątkowej uroczystości podziękowania kierujemy również do

naszych wolontariuszy Szkolnego Koła PCK.

Specjalnie dla krwiodawców wystąpił zespół "Błękit". Dziękujemy.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim Honorowym Dawcom Krwi za dar bezinteresownego oddawania krwi i ratowania ludzkiego życia

Opiekunowie Szkolnego Koła PCK: Agnieszka Kurzyna i Wioletta Winnicka