Spotkanie profilaktyczne klas pierwszych z komendantem Straży Miejskiej

Anna Wybraniec

Uczniowie trzynastu klas pierwszych Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku od 19.10.2022 do 30.11.2022 brali udział w profilaktycznych spotkaniach z komendantem Straży Miejskiej Panem Ryszardem Rafalskim na temat przestrzegania  przepisów prawa. Nieznajomość prawa szkodzi a więc  wiedza na temat „ Czynów karalnych- czynów zabronionych” zdobyta podczas pogadanek powinna zaowocować w życiu pierwszoklasistów.

Możliwość zadawania pytań, przedstawiane przykłady, wskazywanie właściwych wzorców z pewnością przyczyni się do zmniejszenia demoralizacji wśród młodzieży.

Serdecznie dziękujemy Panu komendantowi Ryszardowi Rafalskiemu, który cyklicznie odwiedza naszą szkołę. Życzymy dużo zdrowia, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Spotkania zorganizowała pedagog szkolna Beata Mazur-Porębska.

opracowanie i zdjęcia Beata Mazur-Porębska