Konkursy ekologiczne: Każdy Chwat Sprząta Świat pod hasłem „Wszystkie śmieci są nasze” i ” EKO-MODA”

Anna Wybraniec

27 października w sali konferencyjnej Zespołu Szkół nr 3 odbyło się rozstrzygnięcie konkursów ekologicznych, których organizatorem był Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kraśniku. Po raz pierwszy w konkursach wzięli udział uczniowie naszej szkoły z klas 1b LO i 3 b LO, pod opieką pani Agnieszki Kurzyny.

Konkurs polegał na wzięciu udziału w akcji „Sprzątanie świata – Polska 2022” oraz udokumentowaniu działań w formie do 10 zdjęć ukazujących liczbę uczestników i ilość zebranych odpadów (liczbę worków), i ich przesłanie w formie elektronicznej.

Komisja konkursowa na podstawie dostarczonych prac przyznała nam I miejsce.

Opracowała: Agnieszka Kurzyna