Udział w Festiwalu Pracy JOBICON - Istota Culture Fit, czyli jak wygląda proces rekrutacji w Jamf

Anna Wybraniec

W dniu 26.10.22 r. uczniowie  kl. 2b LO wzięli udział w Festiwalu Pracy JOBICON, który odbył się w formule on-line. Młodzież uczestniczyła w spotkaniu pt. Istota Culture Fit, czyli jak wygląda proces rekrutacji w Jamf – Jamf Software Poland Sp. z o.o.

Prowadząca spotkanie w bardzo interesujący sposób opowiedziała, jak wygląda standardowy proces rekrutacyjny w Jamf. Ponadto omówiła poszczególne stanowiska pracy, na jakie mogą aplikować kandydaci do pracy. Podczas spotkania uczniowie zadawali pytania, na które wyczerpująco odpowiadała prowadząca.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć wykonanych przez uczniów podczas lekcji.

Opracowała: Monika Dziurda /szkolny doradca zawodowy/