Ognisko integracyjne klasy IVd T

Anna Wybraniec

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W dniu 22 września 2022 roku na swoją pierwszą wycieczkę w tym roku szkolnym, zwieńczona ogniskiem na Dąbrowie Bór, odbyli uczniowie IV d Technikum.

Około godziny dziesiątej dotarliśmy na miejsce zbiórki. Z rana pogoda wprawdzie nie dopisała, bo było pochmurno i deszczowo, ale potem rozpogodziło się i za to ,,pogoda ducha” była wspaniała.  Po dotarciu do leśniczówki posililiśmy się gorącą herbatą oraz kiełbaskami z ogniska. Potem część grupy wybrała się na grzybobranie lecz ze słabym skutkiem. Kolejnym punktem była prezentacja aut uczniów. Z pełną satysfakcją i podziwem były one przedstawiane i oglądane. Na zakończenie chcieliśmy podziękować Państwu Kudłom za użyczenie i przygotowanie miejsca na ognisko. Opiekunami grupy byli p. Ewa Mariańska oraz p. Krzysztof Czubiński.

Zdjęcia: Ewa Mariańska, Krzysztof Czubiński.