MATURZYŚCI 2022

Justyna Głowniak

W dniu 29 kwietnia br. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas  maturalnych. Był to dla uczniów klas kończących szkołę niewątpliwie wyjątkowy dzień. Podczas uroczystości w stronę maturzystów popłynęło wiele ciepłych słów.

Życzenia sukcesów i dobrych wyników na maturze oraz powodzenia w dalszym życiu uczniowie usłyszeli ze strony dyrekcji szkoły – Agnieszki Malińskiej oraz Henryka Cybulaka, a także zaproszonych gości – posła na sejm RP Kazimierza Chomy oraz sekretarza Starostwa Powiatowego w Kraśniku – Łukasza Skokowskiego.

Ponadto wyróżniającym się w nauce absolwentom wręczono nagrody książkowe, natomiast ich rodzicom listy gratulacyjne.

Mamy nadzieję, że wyniki matury pozwolą Wam dostać się na wymarzone kierunki studiów.

(Opracowanie: Magdalena Kołazińska - Bieleń, zdjęcia: Sebastian Czarkowski kl. 1 a T.)