XI Powiatowy Turniej o Puchar Wiosny w halowej piłce nożnej.

W środę 06.04.2022 r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku rozegrany został XI Powiatowy Turniej o Puchar Wiosny w halowej piłce nożnej, który był jednym z punktów programu dni otwartych naszej szkoły. Rywalizacja toczyła się pomiędzy reprezentacjami klas ósmych szkół podstawowych: SP 2 – opiekun Anatolii Lavrshyn, SP 5 – opiekun Daniel Szewc i SP 6 – opiekun Wojciech Stopa.

Zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 2, drugie miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 5 natomiast trzecie – Szkole Podstawowej nr 6. Królem strzelców został Natan Mazurek – SP nr 2, najlepszym bramkarzem Jakub Łukasik – SP 5, zaś najlepszym piłkarzem turnieju Bartłomiej Węzka – SP 6.

Zawody sędziowali uczniowie klasy sportowej III e SMS: Paweł Dęga, Dawid Banaszek, Dawid Żyłka, Krystian Pietrzyk, Patryk Jachura, Przemysław Biernat i Jakub Ryfka – III iTg przy stoliku sędziowskim.

Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku w postaci dyplomów, statuetek i pucharów wręczyła Kierownik Wydziału Edukacji i Sportu Pani Agnieszka Drozd.

Opracowanie: Sławomir Żaba