AKCJE ŚWIĄTECZNE

Justyna Głowniak

Przed świętami byliśmy bardzo empatyczni i weseli. Nasz nastrój udzielił się pozostałej społeczności szkolnej. Były prezenty w „Poczcie Mikołajkowej” oraz konkursy: „Zbiórka karmy dla Przytuliska ”Tulimy”, „Najładniejsza bombka”, „Najładniejsza kartka świąteczna”. Dodatkowa atrakcja w naszej szkole to „Kiermasz ciast, muffinek, pierniczków”.

Środki finansowe ze sprzedaży przeznaczyliśmy na akcje charytatywne.
W konkursach na „Najładniejszą bombkę” i „Najładniejszą kartkę świąteczną”, komisja w składzie:
Pani Katarzyna Kurowska, członkowie Samorządu Uczniowskiego: Natalia Targos, Bartosz Zarawski uwzględnili następujące kryteria: estetyka wykonania pracy, technika, wkład pracy, oryginalność pomysłu. Każde kryterium zostało ocenione w skali 1 do 5.
W konkursie „Najładniejsza bombka” zwyciężyli:
1. Kulesza Martyna – 60 p ( 1 eT)
2. Sic Natalia – 60 p (2 hT)
3. Sokołowska Aleksandra – 59 p (3 cg)
4. Ligięza Wiktoria – 56 p (2 b LO)
5. Pietrzyk Wiktoria – 55 p (4 hT)

Finalistami konkursu „Najładniejsza kartka świąteczna” zostali:
1. Piejak Kinga – 56 p (2 bLO)
2. Krok Marlena – 34 p (3 hT)
3. Ligięza Wiktoria – 33 p (2 bLO)
4. Rudny Michał – 30 p ( 3 j Tg)
5. Schwartz Amalena – 30 p ( 3 hT)
Zwycięzca konkursu „Zbiórka karmy dla Przytuliska „Tulimy” to klasa 3 i Tg – 62 puszki. Łącznie
zebraliśmy 480 puszek karmy dla kotów.

(Opracowanie: Agnieszka Kurzyna)