ZAKOŃCZENIE ROKU DLA MATURZYSTÓW

26 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku dla klas maturalnych. Rozpoczęliśmy bardzo podniośle, bo od odśpiewania hymnu państwowego - wszak to chwila uroczysta...

Po wysłuchaniu okolicznościowych przemówień p. Agnieszki Drozd - przedstawicielki Starostwa Powiatowego, p. Andrzeja Ciupaka - dyrektora Zespołu Szkół nr 3 i p. Anny Mendyk - przedstawicielki Rady Rodziców oraz przedstawicielek samorządu uczniowskiego i tegorocznych maturzystów odbyło się przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas młodszych. Następnie wręczono świadectwa   z czerwonym paskiem, nagrody książkowe, listy pochwalne za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, udział w życiu kulturalnym szkoły oraz pracę w samorządzie uczniowskim. Natomiast dumni ze swych pociech rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Po części oficjalnej pożegnaliśmy odchodzących z murów naszej szkoły maturzystów piosenką "Nie płacz, Ewka" w wykonaniu zespołu muzycznego ZS 3. Następnie uczniowie udali się wraz z wychowawcami do klas, gdzie otrzymali świadectwa ukończenia szkoły.

Pozostaje nam życzyć tegorocznym absolwentom satysfakcjonujących wyników na zbliżających się wielkimi krokami egzaminach maturalnych i zawodowych oraz dostania się na wymarzone studia. Trzymamy kciuki! :)