W dniu 10.11.2021 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku odbył się już XIX Powiatowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej Klas Pierwszych i Drugich Szkół Ponadpodstawowych. Głównym pomysłodawcą i organizatorem jest Pan Sławomir Żaba nauczyciel wychowania fizycznego w „Trójce”, Dyrektor ZS nr 3 w Kraśniku Pani Anna Gromek oraz Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Co roku na turniej zapraszane są wszystkie reprezentacje klas pierwszych szkół ponadpodstawowych z powiatu. Z powodu panującej pandemii i nauce zdalnej Turniej nie mógł się odbyć w roku ubiegłym, dlatego w tym roku mogły wziąć udział uczniowie z klas drugich.

Drużyny które odpowiedziały na zaproszenie to: ZS nr 1 z opiekunem Robertem Bańka, ZS nr 2 z opiekunem Marcinem Olszówką oraz gospodarze ZS nr 3 z opiekunem Piotrem Kozłowskim.

Gra toczyła się 2 x 15 min, każdy z każdym.

Górka – Rej (6 : 1)

Rej – Trójka (4 : 6)

Trójka – Górka (4 : 2)

Klasyfikacja końcowa to:

Zespół Szkół nr 1 – I miejsce

Zespół Szkół nr 3 – II miejsce

Zespół Szkół nr 2 – III miejsce

Najlepszym bramkarzem został wybrany – Kamil Kaźmierak – ZS nr 1

Najlepszy strzelec – Piotr Stelmach – ZS nr 1

Najlepszy zawodnik – Kacper Szczepaniak – ZS nr 3

Turniej sędziował Piotr Kwietniewski, sędziowie stolikowi to uczniowie klasy sportowej przy Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku.

Puchary zakupione dzięki Starostwu Powiatowemu w Kraśniku wręczała Anna Gromek – Dyrektor Zespołu Szkół nr 3.