I Powiatowy Turniej Klas VI Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej

W dniu 23.04.2013r. w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku odbył się I Powiatowy Turniej Klas VI Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Dyrekcja ZS nr 3 w Kraśniku oraz nauczyciele wychowania fizycznego Kamil Miazga i Sławomir Żaba.

W zawodach wzięły udział trzy drużyny. Szkoła Podstawowa Kowalin, Szkoła Podstawowa Boby Kolonia oraz Szkoła Podstawowa Słodków III.

Składy drużyn:

SP Kowalin: Barszcz Grzegorz, Cieślik Adrian, Dobrzyński Krystian, Kowalski Jakub, Surowiec Jakub, Młynarski Konrad, Zapalski Mariusz, Szewc Marcel.

Opiekun – Krzysztof Kowalski

SP Boby Kolonia: Depa Dawid, Bernacki Tomasz, Jurkowski Sebastian, Jurkowski Miłosz, Druzd Dawid, Żmuda Karol, Suchanowski Filip, Pietraś Dominik.

Opiekun – Waldemar Michalczyk

SP Słodków III: Mazur Jakub, Kosidło Adrian, Mróz Szczepan, Plichta Paweł, Świś Bartłomiej, Tylus Kamil, Wróbel Bartosz, Mazur Kacper.

Opiekun – Aneta Pierzyniak

Wyniki Turnieju:

• SP Boby – SP Kowalin                   2 - 2
  • SP Kowalin – SP Słodków III           6 - 0
  • SP Boby – SP Słodków III               6 - 2

Tabela końcowa                     mecze             punkty             bramki

1. SP Kowalin                               2                     4                     8 - 2

2. SP Boby                                   2                     4                     8 - 4

3. SP Słodków III                           2                     0                     2 - 12

Strzelcy Bramek:

• SP Kowalin:            Cieślik Adrian           7

Dobrzyński Krystian 1

• SP Boby:                Druzd Dawid             6

Suchanowski Filip     1

Jurkowski Sebastian  1

• SP Słodków III:       Mróz Szczepan         1

Bartłomiej Świś         1

Zawody stały na wysokim poziomie sportowym. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna z Kowalina. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Bobach Kolonii, zaś trzecie Słodków III. Królem strzelców imprezy został Cieślik Adrian. Gracz drużyny z Kowalina zdobył 7 bramek. Najlepszym bramkarzem został wybrany Mazur Jakub z drużyny ze Słodkowa III, natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany Druzd Dawid, który reprezentował SP w Bobach.