Szkolenie Techniczne – Blue Dolphin Tapes

W Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku dnia 26.10.2021 r. odbyło się szkolenie techniczne dla uczniów klas budowlanych I b T, III b T, III b Tg, IV b T. Szkolenie poprowadził przedstawiciel firmy Blue Dolphin Tapes Pan Marcin Matałowski – Doradca.

W energiczny i bardzo ciekawy sposób uczniowie zostali zapoznani z produktami firmy Blue Dolphin Tapes tj:

• taśmy: malarskie, do odcinania kolorów, lakiernicze washi, budowlane, goliath, dwustronne, barracuda, duct tapet

• wałki malarskie

• akcesoria (uchwyty do wałków, kuwety, wiadra)

• narzędzia budowlane

• artykuły ścierne

• folie, maty, tektury malarskie

• profesjonalne mieszadła

• innowacyjne uchwyty do wałków serii 330 oraz uchwyty aluminiowe

Była to bardzo dobra okazja do zweryfikowania wiedzy teoretycznej z praktyką, jak i poznaniem nowego asortymentu, narzędzi malarskich. Uczniowie z zainteresowanie wsłuchiwali się w przekazywane informacje, potwierdzeniem czego były zadawane przez nich pytania. Wysoko cenimy współpracę z przedsiębiorstwami budowlanymi, firmami dlatego serdecznie dziękujemy firmie Blue Dolphin Tapes i Panu Marcinowi Matałowskiemu za zaangażowanie, profesjonalizm i charyzmę w przekazaniu wiedzy technicznej uczniom ZS3 w Kraśniku.

Organizatorzy: Aleksandra Nowosad, Magdalena Chawryło