Zawody drużynowe w ramach Licealiady – badminton

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Po sobotnim turnieju Badmintomania przyszedł czas na zawody drużynowe w ramach Licealiady – badminton. Rozgrywki międzyszkolne zarówno dla dziewcząt i chłopców odbyły się na obiektach sportowych naszej Trójki w dniu 12.10.2021r.

Obie reprezentacje zajęły I miejsce co daje nam awans do zawodów rejonowych, które odbędą się za miesiąc (24 listopada2021 r.) również w naszej szkole.

Reprezentacja dziewcząt – Dudek Izabela kl 3bT, Gniaź Wiktoria kl 3hT, Mikołajewicz Patrycja kl 4hT.

Reprezentacja chłopców – Jaguszek Kacper kl 3aTg, Ryziński Dawid kl 4hT, Ufniarz Mateusz kl 3bTg.

Zwycięzcom gratulujemy i spotykamy się na zajęciach SKS, aby szlifować formę na kolejny finał.

Opiekunami naszych zwycięzców są nauczyciele wychowania fizycznego Pani Wioletta Winnicka i Pan Kacper Gołofit.