Nagrody dla najlepszych.

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Przyznanie nagród i wyróżnień za osiągnięcia wysokich wyników sportowych jest wyrazem uznania dla prezentowanego poziomu sportowego i osiągnięć kraśnickich zawodników.

Nagrody dla sportowców to doskonała motywacja do osiągnięcia wyższych wyników i wytężonej pracy zawodników a także promocja sportu i aktywnego stylu życia.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku reprezentują rożne kluby sportowe. Tam pod okiem doświadczonych trenerów poprzez wieloletnią i ciężką pracę osiągają wysokie lokaty w swoich dyscyplinach. W dniu 19 marca w Zespole Szkół nr 1 odbyło się spotkanie młodych sportowców z przedstawicielami władz powiatu z okazji wręczenia "Nagrody Starosty Kraśnickiego za wybitne osiągnięcia sportowe za rok 2012". Wśród 52 wyróżnionych zawodników największa grupę stanowili uczniowie naszej szkoły w zapasach i lekkiej atletyce. Nagrody pieniężne wręczał Starosta Tadeusz Wojtak i Wicestarosta Jarosław Czerw. Obok zawodników wyróżnieni zostali nasi nauczyciele wychowania fizycznego - trenerzy tych dyscyplin: Zbigniew Biały (SKB Kraśnik), Damian Jakóbczyk, Yarosław Kozak (LUKS SUPLES Kraśnik). Podziękowania zostały wręczone również rodzicom nagrodzonych zawodników. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, trenerom i życzymy dalszych sukcesów. Oto nagrodzeni uczniowie:

Lekkoatletyka:

1. Dziura Agata - 3 e LO