"Szkoła Innowacji 2020"

Miło nam poinformować, że Zespół Szkół nr 3  w Kraśniku otrzymał ponownie certyfikat w kategorii „Szkoła Innowacji 2020”. Tytuł nauczyciel „Lider Innowacji 2020” otrzymał Pan Bartosz Pisiak - mentor drużyny Spice Gears,  który zaraża swoją pasją młodzież.

WSEI wyróżnia szkoły z woj. lubelskiego, które realizują kreatywne pomysły, inwestują we współprace międzynarodową, wykazują się innowacyjnymi rozwiązaniami i wspierają edukacje praktyczną na rynku.
Oprócz wyróżnienia dla instytucji, nagrodzeni zostali dyrektorzy, nauczyciele, uczniowie, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju naszego województwa.