Stypendyści programu "Lubelska kuźnia talentów 2019-2020

11 grudnia 2019r. poznaliśmy stypendystów programu "Lubelska kuźnia talentów 2019-2020", którzy kontynuują naukę w szkołach zawodowych – w branżowych szkołach I stopnia i klasach zasadniczych szkół zawodowych, technikach i szkołach policealnych.

Uroczyste wręczenie stypendiów dla najzdolniejszej młodzieży województwa lubelskiego w ramach programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych" odbyło się w Centrum Spotkania Kultur. Stypendyści Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku to: Michał Czajka kl. IVa T, Mateusz Nieściur kl. IIIj T, Tomasz Stefaniak kl. IVa T i Robert Ul kl. IVb T. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom, ich rodzicom i nauczycielom.