Akcja! Integracja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Jesienne ogniska integracyjne stały się niepisaną tradycją szkoły, a Dąbrowa Bór – najpopularniejszym miejscem takich spotkań. Korzystając z wyjątkowo ładnego październikowego dnia klasy I i T oraz I j T z opiekunami: Renatą Wieczorek, Izabelą Mazur i Maciejem Brodackim spotkały się w środę 2 października przy grillu i kiełbaskach.

Była okazja nie tylko do rozmów, ale też do współzawodnictwa międzyklasowego. Chętni wzięli udział w wyścigu w workach, walczyli o zwycięstwo w jedzeniu pączków na czas (bez oblizywania się) i w obgryzaniu jabłka zawieszonego na sznurku (bez pomocy rąk), ścigali się w parach ze związanymi nogami i z balonem przytrzymywanym między głowami. A ci, którzy nie chcieli uczestniczyć w zabawach, mogli grać w piłkę albo słuchać muzyki (trochę głośnej). Nie obyło się bez zgrzytów, bo wyjścia poza szkołę zawsze kończą się próbą wyłamania się z rygorów, ale w sumie dzień spędziliśmy przyjemnie i – co najważniejsze – z dala od szkoły!