Salon maturzystów

Justyna Głowniak

27 września uczniowie klas 3cLO, 4cT, 4dT oraz 4hT wraz z opiekunami: E. Bernacką, J. Głowniak, M. Gozdalską, A. Kudłą i E. Niedzielską - Klimek odwiedzili Salon maturzystów. W gmachu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego swoje oferty edukacyjne zaprezentowali przedstawiciele wielu uczelni wyższych z całej Polski.

Młodzież mogła się zapoznać z proponowanymi kierunkami studiów oraz perspektywami zatrudnienia w przyszłości. Nasi uczniowie uczestniczyli również w prelekcjach, zorganizowanych przez OKE w Krakowie - dzięki nim uzyskali wiedzę, jak przygotować się do egzaminów maturalnych, aby osiągnąć satysfakcjonujący wynik.