XVI Powiatowy Turnieju Koszykówki Chłopców

Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku był gospodarzem XVI Powiatowego Turnieju Koszykówki Chłopców. W środę 12.12.2023r. na hali przy ulicy Słowackiego 7 zgłosiły się cztery drużyny trzy ze  szkół ponadpodstawowych i jedna szkoła podstawowa. Szkoły ponadpodstawowe reprezentowały: ZS nr 1 z Włodzimierz Witkowski, ZS nr 2 Z Anna Malinowska, ZS nr 3 Z Piotrem Kozłowski oraz SP nr 2 z Pawłem Biskupem. Turniej jak co roku mógł się odbyć dzięki Starostwu Powiatowemu, Dyrekcji Zespołu Szkół nr 3, UKS Biało – Czarni Kraśnik oraz głównemu inicjatorowi Piotrowi Kozłowskiemu – nauczycielowi wychowania fizycznego. Drużyny grały każdy z każdym, na bardzo wysokim poziomie i przy dopingu wiernych kibiców. Klasyfikacja końcowa: I miejsce – ZS Nr 1 I miejsce – ZS nr 2 II miejsce – ZS nr 3 III miejsce – SP nr 2 MVP DRUŻYN: ZS nr 1 – Marcel Janiec ZS nr 2 – Karol Kowalski ZS nr 3 – Paweł Król SP nr 2 – Wojciech Pietroń Puchary oraz dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku wręczali – Przewodniczący Rady Powiatu Pan Jacek Dubiel oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 Pani Anna Gromek. Dziękujemy wszystkim za pomoc i organizację naszego wydarzenia!!! Do zobaczenia za rok! opracował: Piotr Kozłowski
Skip to content