XIII Powiatowy Turniej Koszykówki Dziewcząt

Dzień po Turnieju Chłopców odbył się XIII Powiatowy Turniej Koszykówki Dziewcząt.  Organizatorami byli nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Kozłowski, Dyrekcja ZS nr 3, Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz UKS Biało – Czarni Kraśnik. 13.XII.2023r. na Słowackiego 7 pojawiły się reprezentacje trzech szkół ponadpodstawowych z powiatu kraśnickiego: ZS nr 1 z opiekunem Robertem Bańką, ZS nr 2 z Kamilą Gołofit oraz gospodynie ZS nr 3 w Kraśniku z Piotrem Kozłowskim. Dziewczęta w przyjaznej atmosferze i zasadzie fair play rozgrywały swoje mecze przy głośnym dopingu uczniów zebranych na widowni. Klasyfikacja końcowa: ZS nr 1 – I miejsce ZS nr 3 – II miejsce ZS nr 2 – III miejsce MVP DRUŻYN: ZS nr 1 – Michalina Gąska ZS nr 3 – Annalena Schwartz ZS nr 2 – Maja Chmiel Puchary oraz dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku wręczali – Przewodniczący Rady Powiatu Pan Jacek Dubiel oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 Pani Anna Gromek. Dziękujemy wszystkim za pomoc i organizację naszego wydarzenia!!! Do zobaczenia za rok! Opracował: Piotr Kozłowski
Skip to content