Wizyta przedstawicieli naszej szkoły we Włoszech.

„W dniach od 13 do 15 kwietnia 2024 roku miała miejsce wizyta przygotowawcza przedstawicieli naszej szkoły we Włoszech. Jej celem było przygotowanie całej mobilności, zweryfikowanie miejsc pracy, a także miejsca zakwaterowania oraz zacieśnienie współpracy z włoskim stowarzyszeniem @Futuro e Progresso ASP.
Był to bardzo intensywny czas, który jednak przysłuży się wysokiej jakości realizowanych działań i dużej korzyści dla 30 uczniów ZS3 w Kraśniku, którzy w drugiej połowie czerwca będą realizować zagraniczne praktyki zawodowe!
Projekt „Praktyka czyni mistrza – czas na Włochy” o numerze 2023-1-PL01-KA122-VET-000149079 jest realizowany w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów
i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, w Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+.”
Skip to content