DZIEŃ OTWARTY W ZS nr 3

25 kwietnia było w ZS3 tłoczno i gwarno, bo z okazji Dnia Otwartego gościliśmy uczniów klas ósmych ze szkół podstawowych całego powiatu. „Trójka” – i tak zazwyczaj nieco zatłoczona – nie pękała w szwach tylko dlatego, że odwiedzający przemieszczali się od hali sportowej, w której rozstawione były stoiska, poprzez strzelnicę, aż po budynek doskonale wyposażonych warsztatów szkolnych. Było mnóstwo atrakcji, bo uczniowie klas o różnych profilach i zawodach pod opieką opiekunów zadbali o dobrą reklamę naszej oferty edukacyjnej. Własne stoisko przygotowało Szkolne Koło PCK, można też było wziąć udział w quizach: polonistycznym, historycznym i matematycznym.
Liczymy na to, że część gości zdecyduje się na wybór naszej szkoły. Do zobaczenia do września!