Podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu „Jesteśmy razem i blisko siebie”.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła  zajęła II miejsce w  Wojewódzkim Konkursie „Jesteśmy razem i blisko siebie” zorganizowanym przez Lubelski Urząd Wojewódzki, Lubelskiego Kuratora Oświaty  oraz Fundację UNHCR pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach obchodów Światowego Dnia Uchodźcy.

20 czerwca odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Zwycięskim szkołom dyplomy wręczali: Wojewoda Lubelski pan Lech Sprawka, Konsul Generalny Ukrainy w Lublinie pan Oleh Kuts, Lubelski Kurator Oświaty pani Teresa Misiuk, Przedstawiciel Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) na Polskę pani Christine Goyer, Dyrektor Biura Terenowego Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) w Lublinie pan Marco Procaccini oraz doradca Ministra Edukacji i Nauki pan Marcin Jakóbczyk.

Do konkursu przystąpiło 95 szkół z całego województwa lubelskiego.

Dziękujemy szkolnemu PCK (opiekunowie: W. Winnicka, A. Kurzyna), SU (opiekunowie: J. Ambrożkiewicz, G Sadowska, W. Sadowski, L. Turkowska), Szkolnemu Klubowi Wolontariusza „Kolory Tęczy” (opiekun L. Kowalska) za udostępnienie zdjęć oraz pracownikom obsługi: Damianowi Grzymkowi, Monice Krok i Tomaszowi Suszkowi. Film nie powstałby bez udziału naszych zdolnych i niezawodnych uczniów z klasy 1eT (Marii Czajkowskiej, Anastasii Vykhor, Oliwi Pelc, Katarzynie Miołajewicz, Marcelowi Dolińskiemu, Jakubowi Różyckiemu), 2iT (Dominiki Dzierżak) i 1bZ (Yurii Platonov) oraz wielkie ukłony dla naszego profesjonalnego operatora kamery J

Koordynatorami całego projektu były: Renata Wieczorek i Aleksandra Kudła.

Bądźmy razem i blisko siebie.

 Skip to content