Powiatowy konkurs ekologiczny „ Od Nasionka do roślinki” rozstrzygnięty

21 czerwca w hali sportowej technikum odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego, w którym licznie wzięli udział uczniowie z naszej szkoły. Konkurs był podzielony na trzy kategorie wiekowe, klasy I-IV, V-VIII oraz szkoły ponadpodstawowe. Zadaniem uczestników było wyhodowanie od nasionka 3 roślin – kwiatu z nasionka, owocu z pestki oraz dowolnej rośliny. Hodowlę należało udokumentować w formie kroniki, opisując poszczególne etapy wzrostu roślin. Do konkursu zgłosiło się ponad 400 uczniów z powiatu, do końca wytrwało 154 osoby. Wśród laureatów konkursu znaleźli się nasi uczniowie, którzy przygotowali przepięknie zdobione, własnoręcznie wykonane kroniki. II miejsce zajęli: Emilia Mazur – 2ht Alessandro Garaguso – 2 it Kamil Zgardziński – 1 et III miejsce zajęli : Amelia Łata – 1et Kornelia Naurecka – 1 b LO Paweł Żyła – 1 et Wyróżnienia otrzymali: Emilia Mazur – 1 c LO Iwona Kolasa – 2ht Pelc Oliwia – 1 et Bartosz Widomski – 1 et Oliwier Kozak – 2bt Gratulujemy koleżankom i kolegom Opracowała – Agnieszka Biegaj  
Skip to content