Nowe samochody dla CKZ

W miesiącu październiku dla CKZ pozyskane zostały samochody z Wojewódzkiej Komendy Policji w Lublinie.
To już trzecia dostawa samochodów, która zwiększyła zasoby bazy dydaktycznej naszej szkoły.
W pierwszej transzy otrzymaliśmy trzy samochody marki Opel Astra, druga tura to opel Astra i Renault Kangoo, najnowsza dostawa to Fiat Brawo z silnikiem diesla i benzynowa Kia Ceed.
Rozwiniecie bazy dydaktycznej przyczyni się do większego zainteresowania młodzieży zawodem mechanika samochodowego. Unowocześnienie bazy wpływa na konkurencyjność szkoły. Dzięki temu mogą być rozwijane zawody z branży mechanicznej , a przede wszystkim mechanik samochodowy , elektromechanik , mechatronik i inne.
Liczymy na współpracę z innymi zakładami usługowo-naprawczymi i przemysłowymi by udoskonalać zaplecze dydaktyczne .
Proces przygotowania młodych adeptów szkół branży mechanicznej do pracy zawodowej powinien, a nawet musi być prowadzony na urządzeniach nowoczesnych . Wpływa to na bezstresową aklimatyzacje i rozwój zawodowy absolwentów.
Opracował: M. Lebioda
Skip to content