Klasy mundurowe w Dęblinie

W oparciu o realizowany program klas mundurowych Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku, kadeci klas; 2b, 2at, 3aT, mieli okazję zapoznać się z infrastrukturą szkoleniową Centrum Szkolenia Inżynieryjno – Lotniczego w Dęblinie. Zajęcia wyjazdowe zostały zrealizowane w dniu 15.05.2023 r. i dotyczyły zapoznania z wyposażeniem i wykorzystaniem wirtualnej strzelnicy „Śnieżnik”, stanowiącej element szkolenia strzeleckiego żołnierzy, oraz wyposażeniem do szkolenia specjalistów obsługi sprzętu lotniczego. Wyjazd był okazją poznania konstrukcji myśliwców i śmigłowców, jak również zajęcia miejsca za sterami tych maszyn.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Komendantowi, oraz podległym oficerom i podoficerom za omówienie i prezentację Centrum Szkolenia.
Opracował: A. Marek

 

 

Skip to content