Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach kobiet

W dniach 28-30.04.2023 w Stargardzie, województwo zachodniopomorskie, odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski juniorek młodszych) w zapasach kobiet . LUKS Suples Kraśnik oraz Szkołę Mistrzostwa Sportowego ZS Nr 3 w Kraśniku reprezentowało 5 zawodniczek.

Najlepiej spisała się Agnieszka Bryczek zajmując 3.miejsce w kat. wag. 73 kg. Warto dodać, że oprócz Anny Flis reszta zawodniczek pierwsze treningi zaczynała w SP w Rzeczycy Ziemiańskiej . W zawodach udział wzięło 120 najlepszych zawodniczek z całej Polski, z 53 klubów. My jako klub zajmujemy 7 miejsce .
Wyniki indywidualne :
Torba Oliwia 13. miejsce (53 kg)
Flis Anna 5. miejsce (61 kg)
Bryczek Anna 16. miejsce (61 kg)
Bryczek Agnieszka 3. miejsce (73 kg)
Partyka Julia 5. miejsce (73 kg)

Opracował: Jakóbczyk Damian

Skip to content