Idą, idą Święta…!

Święta Bożego Narodzenia to tradycyjnie dobra gwiazdkowa okazja, aby obdarować kogoś, kto wymaga wsparcia i pomocy. Tym razem szkolne organizacje – Samorząd Uczniowski i Klub Wolontariusza – zorganizowały akcję charytatywną dla trzyletniej dziewczynki, Oliwki Kraczek, podopiecznej Fundacji "Siepomaga". Kwotą 2100 złotych ze zbiórki pieniężnej i kiermaszu ciast zostało zasilone konto dziecka chorego na SMA, które potrzebuje zebrać do 26 grudnia 2023 r. 10000000 milionów na terapię genową. Nasza niewielka cegiełka również będzie pomocna w tym wyścigu z czasem. Możemy być z siebie dumni – Oliwka ma duże szanse, aby pokonać chorobę, prawidłowo rozwijać się i żyć. Dotychczas nasze wsparcie otrzymali Oluś i Karolcia. Dzieci czują się dobrze, więc warto pomagać. Szczególnie w organizację kiermaszu zaangażowała się młodzież z klas : 4 bLO, 1gT, 2bLO, 1cLO, 5hT. Ciasta przygotowały też Panie nauczycielki : Agnieszka Biegaj, Katarzyna Kurowska, Mirosława Rusecka, Grażyna Sadowska, Joanna Ambrożkiewicz. Wszystkim serdecznie dziękujemy w imieniu Oliwki i własnym! opracowała Joanna Ambrożkiewicz
Skip to content