Wernisaż fotograficzny – podsumowanie

Dnia 13 grudnia odbył się wernisaż fotograficzny, który był podsumowaniem projektu składającego się z dwóch części.
Pierwszą był plener, na który został zaproszony pan Lech Dudziński – miłośnik, pasjonat, fotograf, założyciel FKK, który udzielił cennych rad i wskazówek fotograficznych naszym uczestnikom, a także pomógł wyłonić autorów najlepszych prac.
Plener miał na celu edukację wizualną, pozwolił odkryć nowe miejsca a także nowe perspektywy, grając światłem, kształtami i kolorami. Fotografia to nie tylko sztuka uchwycenia obrazu, lecz także umiejętność przekazywania emocji poprzez obiektyw.
Druga część to wystawa prac połączona z podsumowaniem pleneru oraz wręczeniem nagród zwycięzcom najlepszych kadrów.
Pani dyrektor ZS 3, Anna Gromek oraz pani kierownik działu edukacji Starostwa Powiatowego, Agnieszka Drozd wręczyły nagrody uczestnikom:
I miejsce: Krzysztof Kowalski, uczeń klasy 3iT 🏆
II miejsce: Katarzyna Mikołajewicz, uczennica klasy 2eT,
III miejsca: Anastasia Vykhor, uczennica klasy 2eT oraz Martyna Kulesza uczennica klasy 3eT.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy 👏👏👏
Podziękowania kierujemy do fundatorów nagród:
– pana starosty kraśnickiego- Pawła Kurdel,
– pana Grzegorza Marcinkowskiego, dyrektora CKiP,
– pana Krzysztofa Babisz, dyrektora MOSIR
Dziękujemy panom – Damianowi Pietroń, Arturowi Rydz i Tomaszowi Suszek za pomoc techniczną.
Młodzieży dziękujemy za piękną oprawę muzyczną 🎤👨‍🎤🎶🎶: Zosi Ćwik, Anastasii Vykhor, Oliwi Pelc, Kasi Mikołajewicz, Marysi Czajkowskiej, Kubie Rużyckiemu oraz prowadzącym Alicji Lodowskiej i Andrzejowi Sieńko.
Nadzór nad całym projektem pełniły: Aleksandra Kudła i Renata Wieczorek
Skip to content