Konkurs "Ugryź sztukę" (2015/2016)

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

ZAPRASZAMY UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU KRAŚNICKIEGO

do udziału w III edycji konkursu „Ugryź sztukę”,

poświęconej interpretacji kadrów filmowych.

Zaproszenie kierujemy zwłaszcza do tegorocznych maturzystów, a także do wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w trudnej sztuce interpretacji tekstów kultury.

Listę tematów oraz zamieszczamy na stronie internetowej

Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku.

Termin dostarczenia prac (o rozmiarach pracy maturalnej – minimum 250 słów) upływa 30 XII 2015 r. Prosimy o podanie danych ucznia, nazwiska nauczyciela – opiekuna oraz nazwy szkoły i przesłanie prac na jeden ze wskazanych obok adresów mailowych lub na adres szkoły.

O terminie rozstrzygnięcia konkursu powiadomimy uczestników i ich opiekunów ze stosownym wyprzedzeniem. Informujemy, że tak jak w poprzedniej edycji konkursu wręczeniu nagród będzie towarzyszył wykład lub warsztaty przeprowadzone przez zaproszonego gościa.

Organizatorki

Magdalena Frączek, Izabela Mazur, Elżbieta Stępień

Informacje szczegółowe i kontakt:

• strona internetowa ZS nr 3  -  http://www.zs3krasnik.pl/
  • kontakt telefoniczny:

605 128 570 (M. Frączek), 669 592 874 (I. Mazur)

• adresy mailowe, na które można wysyłać prace: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • adres szkoły: ul. Słowackiego 7, 23-210 Kraśnik

Załączniki: