II a T i III aT na strzelnicy w Bychawie

18 listopada 2013 roku klasy – II a T i III a T, pod opieką wychowawców, wyruszyły do Bychawy, aby doskonalić swoje umiejętności strzeleckie. Był to już kolejny wyjazd tej grupy uczniów na strzelnicę. Uczniowie oddali po kilka strzałów z broni krótkiej i długiej, oczywiście pod czujnym okiem płk. A. Podhorodeckiego i przedstawiciela LOK. Lepiej radzili sobie w tej rywalizacji uczniowie klasy III a T – jak widać trening czyni mistrza. Ponadto w wyjeździe uczestniczył przedstawiciel Legii Akademickiej KUL, który przeprowadził krótkie szkolenie oraz zachęcił kilku uczniów klasy II a T do udziału w pracach Legii. Pomimo chłodu humory dopisywały wszystkim, zarówno uczniom jak i nauczycielom.

Opracowanie i zdjęcia: Małgorzata Kwiatkowska