II Licealia Powiatu Kraśnickiego

4.06. 2013 r. w Zespole Szkół nr 3 odbyły się II Licealia Powiatu Kraśnickiego.

Jedną z wielu atrakcji tego dnia były zawody sprawnościowe między drużynami uczniów klas mundurowych. Do „Toru przeszkód” zgłosiło się sześć sześcioosobowych zespołów. Uczestnicy, mimo niesprzyjającej pogody, doskonale radzili sobie z pokonywaniem przeszkód i wykazali się nie tylko odwagą, ale i dużą sprawnością fizyczną.

Najlepszy czas i jednocześnie I miejsce zajęła drużyna kl. II c LO – straż graniczna, II miejsce – kl. I a TE – szkolenie wojskowe, III miejsce przypadło (o sekundę gorszej od Ia TE) – kl. I b LO – straż graniczna, IV miejsce – kl. II d LO – straż graniczna, V miejsce kl. II a TE – szkolenie wojskowe, VI miejsce – kl. I c LO –straż graniczna.